Mooie cadeaus voor het 10 jarig jubileum van een bedrijf

Dit zijn leuke cadeaus voor 10 jarig jubileum van een bedrijf

We hebben dit artikel bijgewerkt op 18 april 2025

Een 10 jarig jubileum van een bedrijf; dat betekent feest! En dit moet moet natuurlijk gevierd worden!

Cadeau 10 jarig jubileum van een bedrijf

Als cadeau kun je iets namens jezelf cadeau geven, iets namens het bedrijf en alle collega’s. Of iets namens een ander bedrijf. Er zijn zo veel leuke dingen om cadeau te geven als een bedrijf 10 jaar bestaat. Kijk eens bij YourSurprise of SmartPhoto; veel cadeaus die zij verkopen komen in aanmerking. Bijvoorbeeld een heerlijke fles champagne, een mooie fles whiskey of mooie manchetknopen voor de eigenaar. Als je iets voor het bedrijf wilt geven, dan is een grote vlag met alle namen van het personeel leuk. Allemaal natuurlijk gepersonaliseerd met het eigen logo van het bedrijf!

Cadeau van het personeel

Als het bedrijf waar jij werkt 10 jaar bestaat, dan is het natuurlijk leuk om met alle collega’s een cadeau te geven. Afzonderlijk kan natuurlijk ook, maar als je met zn allen een cadeau geeft dan heb je vaker een wat groter budget voor een groter cadeau.

Boek van alle collega’s

Er zijn ook genoeg cadeaus die je namens het personeel cadeau kunt geven, als het bedrijf waar je werkt 10 jaar bestaat. Maak met al je collega’s een mooi Vriendenboek, of collega boek eigenlijk. Helemaal leuk als je hier ook ex-collega’s voor uitgenodigd, zij horen tenslotte ook bij de geschiedenis.

Foto mozaïek

Bij veel bedrijven worden ook veel foto’s gemaakt en die kun je heel mooi verwerken in een foto-mozaïek. Je kunt hier zoveel kanten mee op. Kies als hoofdfoto het logo van het bedrijf en vul deze met allemaal foto’s van de producten die ze verkopen of met foto’s van alle collega’s. Natuurlijk kun je ook voor een andere foto kiezen, zoals een mooie foto van het pand.

Nog meer leuke ideeën voor

  • Maak met alle collega’s een ABC over het bedrijf. Je kunt het voordragen of laten inlijsten om later op te hangen.
  • Maak een tijdschrift of een krant over de afgelopen 10 jaar. Hier kun je zoveel creativiteit in kwijt!

Bekijk dan hier nog meer jubileum cadeaus voor bedrijven voor inspiratie.

Author Profile
Martine van der Haven-Laros

Martine van der Haven-Laros is sinds 2009 actief als content specialist en cadeau-expert. Met meer dan 15 jaar ervaring in affiliate marketing en cadeauadvies runt ze meerdere websites, waaronder
123cadeauidee.nl, CadeauQueen.nl, QueenOfMyLife.nl en BrickKing.nl.

Haar passie voor cadeaus en speelgoed is niet online online: jarenlang runde ze een LEGO-winkel, waar ze dagelijks klanten hielp om het perfecte bouwset of cadeau te vinden. Die praktijkervaring gebruikt ze nog steeds in haar blogs en tips.

Als moeder van twee tieners test ze samen met haar gezin veel cadeaus in de praktijk. Zo combineert ze persoonlijke ervaringen met professionele kennis om eerlijke en bruikbare adviezen te geven.

Transparantie staat altijd centraal: lees hier hoe wij cadeaus selecteren en onze artikelen up-to-date houden.

Heb je een vraag, aanvulling of ben je journalist die meer wil weten over cadeautrends? Leuk als je even contact opneemt!

Scroll naar boven